Firma Kunert Sp. J. dołączyła do sieci dilerskiej Kubota

Nowy partner handlowy w południowo-zachodniej Polsce

Sieć dilerska marki Kubota wzbogaciła się o kolejnego partnera handlowego, firmę Kunert Sp. J. 

Fot. Kubota

 

Sieć dilerska marki Kubota wzbogaciła się o partnera handlowego w południowo-zachodniej Polsce. Firma Kunert Sp. J. zastąpiła na tym terenie dotychczasowego dilera marki Kubota, firmę Ambroży Sp. z o.o.

W styczniu 2021 roku na mapie punktów sprzedaży japońskich ciągników pojawiła się nowa placówka w miejscowości Poladowo (koło  Śmigla, w woj. wielkopolskim). Tutaj swoją siedzibę ma firma Kunert Sp. J., która zdecydowała się zmienić markę oferowanych przez siebie ciągników i wstąpiła w szeregi dilerów współpracujących z marką Kubota.

 

Od używanych do nowych

 

Przedsiębiorstwo z Poladowa powstało w 1981 roku i w pierwszych latach swojej działalności zajmowało się naprawami i remontami używanego sprzętu rolniczego. Kolejny krok w rozwoju firmy stanowiło nawiązanie kontaktów handlowych z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami maszyn rolniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabywcy ciągników Kubota mogą mieć pewność profesjonalnego wsparcia w zakresie sprzedaży i usług posprzedażnych, a także bogatej oferty części zamiennych. 

Nowy diler zajmie się również serwisem maszyn sprzedanych przez poprzednich dilerów działających w południowo-zachodniej Polsce. Użytkujący ciągniki Kubota otrzymali już informację o przejęciu serwisu gwarancyjnego przez firmę Kunert Sp.J. wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do nowego dilera. 

– Pracownicy naszego serwisu zostali już przeszkoleni przez importera z podstawowych zagadnień dotyczących obsługi tych ciągników. Czujemy się gotowi, aby służyć pomocą ich obecnym właścicielom i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – powiedział Mateusz Kunert, współwłaściciel firmy. 

 

Nowy partner handlowy w południowo-zachodniej Polsce

 

Właściciele przedsiębiorstwa z Poladowa zdecydowali się na rozpoczęcie współpracy z marką Kubota szukając perspektyw na dalszy rozwój swojej firmy. 

– Traktory Kubota cechują się dużą wszechstronnością, którą doceniają klienci prowadzący działalność na różnych areałach – dodał Mateusz Kunert. – Co więcej marka oferuje szereg innowacyjnych i cenionych na rynku narzędzi wsparcia sprzedaży, takich jak finansowanie fabryczne Kubota Finance oraz pakiety przedłużonej gwarancji Kubota Care. Nasze wcześniejsze doświadczenia w sprzedaży ciągników o podobnym zakresie mocy jak oferowane przez japoński koncern pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wiemy, jak dotrzeć do klientów z naszego rejonu kraju, którzy potrzebują ciągników o parametrach oferowanych przez Kubota.

Przedsiębiorstwo Kunert Sp.J. zastąpi w sieci partnerów handlowych Kubota firmę Ambroży Sp. z o.o., która w ostatnim czasie oferowała japońskie ciągniki w woj. wielkopolskim, lubuskim i dolnośląskim. (z)

 Selected ads