Lampy robocze LED uniwersalnego zastosowania

Nowy produkt WESEM - CRK2 w kompaktowym rozmiarze

Lampy WESEM są pyłoszczelne i wodoszczelne, co pozwala na używanie ich w trudnych warunkach polowych

Fot. Inter Cars

 

Użytkownicy traktorów i maszyn rolniczych ze względu na warunki oraz pory dnia w jakich pracują, chętnie doposażają swoje pojazdy w dodatkowe oświetlenie. Największym zainteresowanie cieszą się lampy robocze w technologii LED, która już na stałe zagościła we wszelkiego rodzaju pojazdach.

Trwałość i wytrzymałość produktów, możliwość pracy w trudnych warunkach oraz oszczędność energii to czynniki, które wpływają na wybór oświetlenia do maszyn i pojazdów rolniczych. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę lamp i reflektorów, dzięki którym niewielkim kosztem można sobie ułatwić życie i podnieść skuteczność pracy.

 

Polecane do użytkowania w trudnych warunkach

 

W obecne trendy rynkowe doskonale wpisuje się asortyment polskiego producenta, firmy WESEM, która produkuje i dostarcza oświetlenie do pojazdów, w tym posiada bogaty wybór lamp roboczych LED dla sektora rolnictwa. Firma projektuje i produkuje wyroby we własnym zakresie - cała produkcja odbywa się w Polsce. Produkty poddawane są badaniom i analizom we własnym laboratorium. WESEM prowadzi testy starzeniowe oraz wytrzymałościowe, badając m.in. odporność lamp na wibracje, korozję, promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury. Lampy są pyłoszczelne i wodoszczelne, co pozwala na używanie ich w trudnych warunkach polowych.

 

Nowa lampa robocza

 

Przedstawiciele firmy Inter Cars, oferującej produkty WESEM, zwracają uwagę na nowy produkt firmy WESEM: uniwersalną lampę roboczą CRK2 w popularnym kompaktowym rozmiarze 105x105. Produkt wpasuje się we wnęki i przestrzenie z ograniczoną ilością miejsca. Modyfikacja umiejscowienia uchwytu oraz sposoby jego regulacji dają możliwość założenia lampy w wybrany sposób. 

Dobierając lampę CRK2 można wybierać z dwóch opcji strumienia świetlnego: 800 lm – dedykowana dla użytkowników, którzy szukają alternatywy dla lamp halogenowych i chcą wymienić stare lampy halogenowe na nowe ledowe; 1600 lm – dedykowana dla użytkowników potrzebujących podczas prac polowych doświetlenia większego obszaru.

Innymi produktami, które cieszą się stałym zainteresowaniem są:

 - owalna lampa robocza CRV1 – dla tych którzy potrzebują dużo światła – najmocniejsza lampa w ofercie producenta o strumieniu świetlnym 4000 lm,

 - mała okrągła lampa CRC5 – dla tych, którzy potrzebują do montażu lampy o małych gabarytach, a dającej dużą ilość światła, dwukolorowa lampa robocza CRV2 – dla lubiących różnorodność i doceniających nieszablonowy wygląd produktu (ramki mogą być wykonane w kolorze szarym, czarnym, czerwonym, żółtym i niebeskim.

Wszystkie wskazane lampy posiadają wysoką klasę kompatybilności elektromagnetycznej – nie zakłócają radia. (z)

 Selected ads