Sprzęgła wiskotyczne od BorgWarner

Nowość w ofercie agro Inter Cars

 

Szeroka oferta produktów dla rynku agro stale się powiększa. Niedawno do asortymentu dla segmentu rolniczego dołączyła kolejna, amerykańska marka BorgWarner. Jej produkty – sprzęgła wiskotyczne i wiatraki – dostępne są już w ofercie Inter Cars. 

BorgWarner to amerykański dostawca komponentów i części dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie, jeden z liderów rynku. Znany jest przede wszystkim z produkcji wiskoz i wiatraków. 

Nowe funkcje obejmują ulepszoną aerodynamikę i trwałość w tym samym lekkim opakowaniu. Wykorzystanie metod projektowania skoncentrowanych na technologiach takich jak FEA, CFD i MoldFlow™, optymalizuje wydajność i niezawodność. Konstrukcja łopatki prowadzącej BorgWarner zapewnia lepszy  przepływ powietrza dzięki unikalnej konstrukcji dyfuzora, wymagającej niższego momentu obrotowego niż wentylatory pracujące w tradycyjnej osłonie, co przekłada się z kolei na większą moc kół.

BorgWarner produkuje napędy wentylatorów lepkościowych i wentylatorów silnikowych, które są używane w pojazdach użytkowych od 1 do 49 ton. Innowacyjne napędy wentylatorów lepkościowych, w pełni modulowane, ekonomiczne sterują prędkością wentylatora wprost proporcjonalnie do potrzeb chłodzenia silnika.

Polimerowe wentylatory chłodzące to zarówno urządzenia osiowe i  pierścieniowe, jak i nowe konstrukcje hybrydowe. Wentylatory BorgWarner zapewniają do 15% większy przepływ powietrza i o 15% mniejszą wagę niż konkurencyjne produkty. (z)

 

 Selected ads