Valtra wkracza w świat esportu z własnym zespołem

Startuje trzeci sezon Farming Simulator League

Valtra wchodzi w świat esportu dzięki własnej drużynie, która rozpoczyna w listopadzie 2020 r. rywalizację w trzecim sezonie FSL

 

Valtra wchodzi w świat esportu dzięki własnej drużynie, która rozpoczyna w listopadzie 2020 r. rywalizację w trzecim sezonie FSL. Drużyna składa się z sześciu graczy, którzy dowiedli już swoich umiejętności, trzech z nich zdobyło bowiem drugie miejsce w finale poprzedniego sezonu FSL. 

Valtra silnie zaznacza swoją obecność w grze już od 2015 roku, a najnowsza seria ciągników firmy, seria G, została równocześnie wprowadzona na rynek w świecie rzeczywistym i dodana w świecie wirtualnym.

– Farming Simulator jest dla nas ważną platformą, dzięki której jesteśmy w stanie docierać do naszych fanów i środowisk spoza sektora rolniczego. Własny zespół rywalizujący w FSL to zwyczajnie kolejny krok w tym kierunku. Esport dynamicznie się rozwija, a gry komputerowe dają interesujące spojrzenie na to, jak doświadczenia wirtualne mogą pomagać w pokonywaniu realnych wyzwań. Chcemy przodować w eksploracji możliwości, jakie oferują – mówi Pamela Engels, st. kierownik ds. komunikacji i marketingu cyfrowego Valtra EME.

Sezon 3 Farming Simulator League rozpoczyna się 27 listopada w niemieckim mieście Erlangen. Team Valtra weźmie udział w większości rozgrywek odbywających się w ramach sezonu, które ze względu na obecną sytuację będą miały głównie formę wydarzeń online. Finał sezonu odbędzie się w listopadzie 2021 roku na targach Agritechnica w Niemczech.

Informacje na temat Team Valtra publikowane są na oficjalnych kanałach zespołu:

1. Facebook: ValtraFSL

2. Twitter: ValtraFSL

3. Instagram: ValtraFSL

 

Fot. Valtra

 Selected ads