Zapowiadają się rekordowe pokazy maszyn rolniczych

Zielone AGRO SHOW 2019

Największą atrakcją wystawy są pokazy maszyn zielonkowych w pracy

Fot. Agromix

 

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza na ZIELONE AGRO SHOW 2019, które odbędzie się 25-26 maja w Ułężu (woj. lubelskie). To kolejna już edycja jedynej tego rodzaju wystawy w kraju, w szczególny sposób dedykowanej rolnikom z południowo-wschodniej Polski, zajmującym się hodowlą bydła, produkcją mleka i uprawą roślin zielonkowych. 

Największą atrakcją wystawy są pokazy maszyn zielonkowych w pracy. W tym roku zapowiadają się szczególnie atrakcyjnie. Dotychczas do pokazów zgłoszono 55 maszyn. Będą to: 13 kosiarek, osiem przetrząsaczy, dwa agregaty do pielęgnacji i podsiewu, 15 pras zwijających, sześć praso-owijarek, trzy owijarki, pięć przyczep zbierających i trzy sieczkarnie.

Pokazy, tak jak przed rokiem, podzielone będą na dwie części. O godzinie 11:00 prezentowane będą kosiarki i przetrząsacze, o godzinie 13:00 – pozostałe maszyny. Dodatkowo w przerwie między pokazami zaprezentowane zostanie prawidłowe ustawienie losowo wybranego przetrząsacza. 

Tegoroczną nowością będzie możliwość dokładniejszego obejrzenia maszyn pokazowych. O godzinie 12:00 i o godzinie 14:00 (po pokazach) w specjalnie przygotowanych boksach dla maszyn pokazowych, rolnicy będę mieli okazję do wnikliwszego przyjrzenia się maszynom, a także do zadania pytań i zdobycia informacji technicznych od operatorów maszyn i przedstawicieli dealerów i producentów.

Zielone AGRO SHOW to jedyna wystawa w kraju, gdzie odbywają się tak kompleksowe i zorganizowane na tak szeroką skalę pokazy maszyn zielonkowych. Dla rolników to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu i czasie zobaczyć i porównać w warunkach polowych tak dużą ilość maszyn rolniczych.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp, parking i katalog wystawy, a także dofinansowanie przyjazdów grupowych. (z)

 Selected ads