Spółka Brochard Polska zmieniła nazwę

Teraz to De Vos Maszyny Rolnicze

Firma podjęła współpracę z francuskim producentem rozrzutników, firmą Perard

 

Spółka Brochard Polska zmieniła nazwę na De Vos Maszyny Rolnicze – poinformowała PIGMiUR. Zmiana nastąpiła 2 marca bieżącego roku. Kontakty z przedstawicielami firmy pozostają bez zmian.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku pod nazwą Brochard Polska. Ubiegłoroczne kłopoty finansowe fabryki Brochard Constructeur we Francji doprowadziły do ogromnych problemów z dostępem maszyn, co skutkowało podjęciem decyzji o rezygnacji ze sprzedaży nowych maszyn marki Brochard.

- W tym samym momencie podjęliśmy współpracę z innym, francuskim producentem rozrzutników, firmą Perard, która produkuje maszyny o bardzo

wysokiej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia decyzji o wprowadzeniu rozrzutników tej marki na rynek Polski, co dodało nam w ofercie dodatkową, szeroką gamę wozów przeładowczych: X Flow, Interbenne oraz

systemu przeładunku Trans-Express - informuje firma.

Dodaje też, że oczekiwanie na poprawę sytuacji w Fabryce Brochard Constructeur w 2019 roku, bez decyzji o wprowadzeniu innej marki rozrzutników, spowodowałoby bardzo duże zagrożenie dla spółki w Polsce. 

Pomimo zmiany nazwy firma nadal posiada zaplecze części do rozrzutników Brochard i nadal zapewnia sprzedaż części w całym kraju oraz oferuje wsparcie serwisowe maszyn. Od początku spółka zajmuje się importem z Francji wielu maszyn różnych producentów, m.in. wozów asenizacyjnych Armor, maszyn do czyszczenia drenów Brard&Sarran, sprzętu do obsługi inwentarza Jeulin oraz agrowłókniny do przykrywania słomy. W północno-zachodniej Polsce spółka nadal jest dealerem maszyn zielonkowych SIP, maszyn do zbierania kamieni Usarya Polska.

Do wszystkich maszyn i sprzedanych produktów zapewniany

jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części

zamiennych. Firma zajmuje się też wynajmem rozrzutników do obornika, co roku zwiększając park maszynowy oraz powiększając ofertę wynajmu o kolejne maszyny. 

 

Fot. De Vos Maszyny RolniczeAnnonces sélectionnées